Poşet


Şu pandemi ortamında yalandan bahanelerle sokağa çıkan, kalabalık ortam oluşturan kişilere ceza kesiliyo ya iyi de yapılıyo. Ama buluşup yoğunlaşıp kumar oynamak nedir arkadaş? Nasıl bi tutkudur? Niye kendi kendinizi tatmin edemiyosunuz? Hiçbir şey bulamasanız bile bozuk parayla yazı-tura atın ne bileyim evde karınızla ya da çocuklarınızla lades tutuşun. Bi çatıya, bi bodruma doluşup birbirinizi ütmeye mecbur musunuz olum siz!

Yıllardır tıraş olduğum berberin tıraş ettiği başka bi müşterisi dükkandan çıkarken yakın esnafın takdirine karşılık” beğenmediyseniz bak o yaptı, hemen düzeltsin” diye şaka yollu laf atınca esnaftan biri; “beni de o yapıyo” dedi. Bunun üzerine berber; “abi yapıyo falan olmuyo bak, tıraş ediyo deyin bari” diye cevaplarken bi yandan önlükteki kılları silkeliyodu. Ben dudağımda hafif bi gülümsemeyle sıramı beklerken güneşte telaşla uçuşan kılların birini bırakıp diğerini takip ediyodum.

Şimdi bak, “Müjde BİM Geldi!” diyerek yaptığınız reklamları, “geldi de bana mı geldi amk! “ diyerek cevapladım yıllarca. Dün ne görsem iyi (ne bileyim ben dediğinizi duyar gibiyim) “Müjde BİM Yenilendi!” yazıyo pankarta. E şimdi bak yıllarca geldiği halde bana müjde olmayan Bim yenilenince mi müjde olacak bana? Yine karton kutularda satılacak kekler, korfetler ve yine kolilerde sunulacak püsküütler. Nerde bana müjde? Nerde sizde Ar?

Gergin olduğu zamanlarda azı dişlerini kenetleyip gevşeterek yanaklarını solungaç gibi oynatan adamlara çok özenirdim çocukken. O adamların adem elmaları aşırı belirgin, avurtları çökük, alınları damarlı, sesleri ise pürüzlü olurdu genellikle.

Hiçbir bilimsel araştırmaya ve veriye dayanmaksızın tamamen kendi gözlemlerime dayanarak bi iddiada bulunucam şimdi: Hazır kedi mamalarında kesinlikle afrodizyak bi şeyler var! Zira ne martları kaldı ne ekimleri ne de ağustosları. Paso çiftleşip ürüyolar. Evim giriş katta olduğu için sabaha kadar bağrışmalarını yakından duyduğum gibi akşama kadar da balkonumda oynaşmalarını izliyorum. Penceremde bıraktıkları izler de cabası, umarım o izler sadece bölgelerini işaretlemek için fışkırttıkları çişleridir. Başka bi şey fışkırtıyolarsa bozuşuruz bak söylüyorum şimdiden. Yavrularını da balkonun altında doğurup bana besletiyolar. Bizimkiler’deki Sabri Bey gibi “kedi babası” oldum lan! Tamam küresel ısınma sonucu değişen mevsimlerin de etkisi vardır bu aşırı kedi çiftleşmesinin altında ama mama şirketleri kedi nüfusu çoğalsın ve daha çok mama satalım mantığıyla kedi cinselliğini körüklüyolar bence.

Poşetlerin parayla satıldığı ilk günden beri poşete para vermedim hiç. Markete giderken eskiden yaptığım alışverişlerin poşetlerini cebime doldurup gittim kötü görüntü sergilememe aldırmadan. Ve fakat emek emek biriktirdiğim mağaza ve market poşetleri bitmek üzere. Kiminin sapı koptu, kiminin götü delindi. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum! Poşete para vermek zoruma gidiyo dostlarım. Olum bi toplanın da bana poşet gönderin lan!

Hızlı okuyunuz: Seren Serengil’i Serengeti’de leopar desenli mayosuyla sere serpe güneşlenirken görmüşler!

Seren Serengil demişken uzun zamandır “hamile kaldı” haberleri çıkmıyo kendisiyle ilgili. Menapoza mı girdi n’oldu, bi şey oldu?

Mersin ile Adana: Mersin, her şey usulünce olsun baba evinden telli duvaklı bir gelin gibi çıkmak isteyen bi genç kız gibiyken, Adana onu zorla kaçırmak isteyen, üç beş gün tanıdıklarda yatırıp sonra kızın ailesiyle barışmak isteyen delianlı gibi sanki.

El sevince bi şey olmaz ama ayak sevince fetişist olursun direkt!

Mafyalı dizileri böyle sürekli, hiçbir bölümünü kaçırmadan değil de ara sıra denk geldikçe izlemeyi seviyorum. Başroldeki adamın dışındaki kimseyi tanımadan hikayeyle bağlantı kurmaya çalışıyorum. Sonuç: Ramo’daki Mazhar, Çukur’daki Vartolu’nun görümcesiyken, Arıza’daki Burak Ramo’nun eltisiymiş meğerse. Bak ne güzel anlamışım!

Bazı kadınlar uzun saçlarını toplayıp kurşun kalemle tutturuyolar ya tepeden. Nasıl beceriyolar onu anlamıyorum ama çok güzel, çok seksi olmuyo mu ya?

Sütyen ilk duyulduğunda seksi çağrıştırsa da özüne inildiğinde ne kadar naif ne kadar gerçek ve ne kadar güzel bi kelime değil mi ama?

Bu yazıyı banyo yaptıktan sonra suyu aşağı yani çeşmeye vermeyerek duşta bırakan, ertesi gün ben banyo yapmaya girdiğimde soğuk suyun kafamdan aşağı inmesi sebebiyle, tüm tüylerimi dikeltip, diri vücudumu ürperti içinde bırakan tüm akraba ve dostlarıma armağan ediyorum.

Haydin kankiloplar iyi bakın kendinize. Üstünüzü başınızı yırtmayın. ÖPERLER!

instagram.com/fatihgoksu9/


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı