Salağa yatmak için salak olmanız gerekmez


  1. 1 SALAĞA YATMAK


    Zor durumlarda hayat kurtaran bir üründür. “Hadi ya! Öyle miymiş? Allah Allah! Bak sen şu işe.” komutlarından herhangi birini devreye soktuğunuz anda otomatikman çalışmaya başlar. Akabinde havalara bakınarak ıslık da çalarsanız tadından yenmez, bahar kokulu inandırıcılık etkisi yaratır. Salağa yatmak için salak olmanız gerekmez. Ancak, karşınızdakinin eser miktarda da olsa salaklık semptomları gösterdiğinden emin olunuz. Aksi takdirde salağa yattığınız yerden bir daha kalkamayabilirsiniz. Salağa yatmadan önce saatinizin alarmını kesinlikle kurmayınız. Bu tür kullanımlarda ürünün garanti belgesi geçersiz olur. Sabah, öğle, akşam fark etmez; başınız her sıkıştığında bir doz salağa yatmak bünyenizi beladan, heladan ve helvadan korur.

  2. 2 UTANÇ


    Öncelikle suratınızdaki derinin kösele kıvamında olup olmadığını kontrol ediniz. Utanma duygusunun düzgün çalışabilmesi için mutlaka yüzünüzün önerilen derecede nar gibi kızarması gerekir. Kösele kıvamındaki surat derilerinde yüz kızarması ideal seviyeye ulaşamayacağından, utanç duygusunun tadı tuzu eksik kalır. Bu tip durumlarda tatlandırıcı olarak “Özür dilemeyi, istifa etmeyi ya da koşarak uzaklara gitmeyi” deneyebilirsiniz.

  3. 3 SELAM SÖYLE O YARE


    Sinire, sitrese birebirdir. Her şeyi kafaya takıp, beyninizi yiyeceğinize günde bir doz “Osuruktan Teyyare Selam Söyle O Yare’yi” kullanın. Tansiyonunuzu düşürür, nabzınızı normalleştirir, dağınık odanızı düzenler. Muhteviyatında osuruk hariç hiçbir rahatsız edici madde kullanılmamıştır. Kutup ayıları üzerinde yapılan faz 3 deneylerinde etkinliği tescillenmiş, denek kutup ayılarının yüzde doksanı buzulların erimesini kafaya takmayıp “Bize ne amk… Ayarı kim bozduysa, erimemiş son buzullar da ona girsin...” moduna evrildikleri gözlemlenmiştir. Doz aşımı sonucunda oluşabilecek “sosyal mesaj verme duygusu” kayıplarını kaale almayınız. Bir süre sonra koku alma duygunuz nasıl aktif hale geçtiyse, sosyal mesaj verme duygunuz da normale dönecektir.    

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı