İtirazın geri vitesi yoktur


  1. 1 KARDAN ADAM


    Demonte olarak havadan gelen meteorolojik bir üründür. Kurulum için bir adet havuç, bir avuç kömür ve bir bere ile atkı tedarik etmeniz yeterlidir. Kardan adamınızı montajlarken sakin olun. Kurulum şemasını takip edin. Montaj esnasında “Havucu burnuna değil, ağzına sokacaksın yeğen. O öyle olmaz, önce kafasını yapman lazım dayıoğlu. Düğme kömürlerinden bir tanesi arttı. Yanlış montajladık galiba. Yıkıp, tekrar mı yapsak hayatım?” diyerek kaos ortamı yaratan eşe dosta itibar etmeyiniz. Aksi taktirde yaptığınız şey kardan adam değil, olsa olsa kardan kar olur. Kardan adamı kardan adam yapan şey çocuklardır. Çocukların sevinci kardan adamın mutluluğudur. Kardan adamınızı, ailecek hatıra fotoğrafı çekilirken, arkasından tavşan kulağı işareti yapan salak kuzenlerinizden koruyunuz. Unutmayınız ki, kardan adam çocukla çocuk, salakla salak olur.

  2. 2 Ü-ÜRÜ-ÜÜÜÜÜÜÜ!


    Bestesi ve güftesi telif kapsamındadır. Yasal varislerinden veya ilgili meslek birliklerinden izin alınmadan kullanılamaz, yorumlanamaz, kamuya açık kümeslerde, barlarda, diskolarda, kır düğünlerinde, köy kavgalarında icra edilemez, çalınamaz. Kâr amacı gütmeyen sosyal içerikli videolarda, öğrenci kısa filmlerinde önceden yazılı izin alınarak, yeniden icra edilmesi ve detone olunmaması şartı ile ücretsiz kullanılabilir. Nefesi yetmeyen amatörlerin ve heveslilerin bu işe hiç bulaşmamalarını salık veririz. İşin sonunda nefes yetmezliğinden bayılmak da var, damar pırtlamasından öbür tarafa gitmek de. Makbulü, eseri Gümüşsuyu’ndaki (bir zamanların) Lalezar Gazinosu’nda icra ederken, sesini Üsküdar’dan duyurabilecek güçte nefesinin olmasıdır. Son olarak, bu özgün eseri tüm köylerdeki çilli horozlardan, gezegenimiz var oldukça canlı ve ücretsiz dinleyebilirsiniz.

  3. 3 İTİRAZ


    Özgüven ve cesaretle birlikte kullanıldığında tadından yenmez. İtiraz esnasında sesinizin volüm ayarı hayati önem arz eder. Kısık ve fısıltılı bir sesle dillendirilen itiraz, imamın abdest suyuna dönmüş çay lezzeti verir. Etkisi sinek vızıltısından hallicedir. Gözleri dikerek dillendirilen, sakin fakat yüksek volümlü itiraz, ideal kıvamını bulmuş demektir. Bu planda eller, kollar abartılı ve kontrolsüz hareket etmemeli, gözlerden rol çalmamalıdır. İtirazıma lezzet katar düşüncesi ile uzun cümlelerden ve tiradlardan oluşan ucuz soslar kullanmaktan kaçınınız. Biliniz ki, itirazın kendisi tek başına lezzetlidir. Bu nedenle itirazınızda sadece “Hayır!” ve “Kabul etmiyorum” gibi geniz yakıcı baharatlar kullanın. İtirazınızı herkesin görebileceği, herkesin duyabileceği, herkesin ulaşabileceği bir yerde muhafaza ediniz. İtirazın geri vitesi yoktur. Kullanım esnasında hem kırmızı, hem mavi kabloyu kesiniz.

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı