Huni kafaya takıldığında bünyeye bir rahatlama gelir


 1. 1 FLU


  Tekinsiz bir üründür. Ardında her an patlamaya hazır bir yanardağ da saklı olabilir, huzur dolu güneş ışıltısı da. Muhteviyatında bol miktarda bulanık su, göz kararı “hallederiz abi” bulunur. Kafası karışık, tırsak, kararsız ve belirsiz olmak üzere dört farklı modda çalışır. Aynı anda tüm tuşlara basarsanız Süper Flu moduna geçer. Bu durum çocuklar, yaşlılar ve Polyannalar için tehlike arz edebilir. Flunun son kullanım tarihi yoktur. Aksine yıllandıkça lezzetlenir, lezzetlendikçe daha da flulaşır.    

 2. 2 BANA BAK NE HALDEYİM, YARE BAK NE SALLANIR


  Yeni sezon kreasyonumuzun nadide parçalarından biridir. Kullanımı kolay, özü sözü bir, ekonomik, dışa vurumcu bir üründür. Etken maddeleri metafor tohumu, kinaye tozu, serzeniş soğanıdır. Günde üç beş kez, Allah ne verdiyse kullanabilirsiniz. Kafa güzelleştirir, sinir alır, stres atar, tansiyonunuzu düşürür. Reggae versiyonu çok eğlencelidir. Özellikle Bob Marley yorumunu tavsiye ederiz.

 3. 3 HUNİ


  Hem şişeye sıvı yağ dökmelik, hem kafaya takmalık çift fonksiyonlu bir alettir. Huni kafaya takıldığında bünyeye bir rahatlama gelir. Piyasada satılan sakinleştiricilerin yan etkileri hunide ortaya çıkmaz. Sağlığınız için kafaya takmalık hunileri teneke olanından tercih ediniz. Plastik olanları kimyasal içerikli olduğundan dolayı kafada kansorejen etki yapabilir. Huni kafadayken şişeye yağ dökmeye kalkışmayın. Mümkünse huniyi kafadan çıkarıp, sonra yağınızı şişeye dökün. Maskeyle beraber kafanıza huni taktığınızda, virus bulaşına karşı ekstra güvenlik sağlar.
  Önerilen kullanım şekli: Sabah saat 10:00’a kadar şişeye sıvı yağ dökmek için kullanabilirsiniz. Gündüz saat 10:00 ile 20:00 arasında ise kafaya takarak kullanınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı