Her şeyin kullanma kılavuzu

Kuşkuyu verimli kullanmak için uygun ortam gereklidir. Eğer böyle bir ortam ya da durum yoksa kesinlikle ambalajını dahi açmayın.


YANCI 

7/24 ihtiyaç duyduğunuz her an, bir telefonla yanınızda bitmesi üzerine tasarlanmıştır. Okey masasında yamacınızda, cafe ve arkadaş ortamında yanınızda bulunan, her dediğinizi onaylayan, sürekli sizi öven bir üstün performans ürünüdür. Yıkama,yağlama fonksiyonunu kusursuz yerine getirebilmesi için üretim aşamasında naturel yağlar kullanılmıştır. Yancınızın cebini ve midesini fullediğiniz sürece sorunsuz çalışır.

Eğer yancınız yaptığınız kötü esprilere gülmüyorsa bir sorun var demektir. Yancınızı servise götürmeden önce diskoya, bara ya da meyhaneye falan götürün, yedirin içirin. Olmadı aç/kapa yapın. Sorun devam ediyorsa son model arabanızı birkaç günlüğüne kullanmasına müsaade edin. Eğer hala yancınız kötü esprilerinize gülmüyor, ortamlarda sizi övmüyorsa ciddi bir sorun var demektir. Bu durumda yancınızı acilen en yakın servise götürün. Aksi halde sizin için tehlikeli olabilecek ifşaatlarda bulunabilir, kirli çamaşırlarınızı ortalığa dökebilir. Yancınızın size verebileceği bu tip zararlardan firmamız sorumlu değildir. 

KUŞKU

Kuşku enteresan ve tehlikeli bir duygudur. Karanlık ve loş ortamlarda tek başınıza kullanmayın. Kuşkuyu verimli  kullanmak için uygun ortam gereklidir. Eğer böyle bir ortam ya da durum yoksa kesinlikle ambalajını dahi açmayın. Kuşku bir kere ambalajından çıkarsa bir daha iade edemezsiniz. Kasa fişini de getirseniz iade için fayda etmez. Artık kuşku sizi esir almıştır. 

Dikkat, kuşku doz aşımında uykularınızı kaçırabilir, sosyal hayatınıza zarar verebilir, tırnak yeme semptomlarını tetikler, kapalı her dolabı açma huyları gözükebilir. Bu tip durumlarda en yakınınızdaki ruh ve sinir hastalıkları hastanesine başvurun. Eğer yakınınızda böyle bir hastane yoksa, o zaman en uzaktaki ruh ve sinir hastalıkları hastanesine başvurun. Unutmayın bu işin ortası yoktur.

DÜNYA

Özel üretimdir. Garantisi yoktur. Tek yetkili servisi doğadır. Yağma,talan, nükleer savaş gibi kötü ve hoyrat kullanımlar sonucu oluşabilecek arızaların onarılması ve Dünya’nın ilk günkü formatına dönüşü mümkün değildir. Her türlü mıcıra, astroide, göktaşına, korozyona, mutasyona karşı dış yüzeyi ozon tabakasıyla kaplıdır. Ayrıca kaportasına cam filmi, teflon koruma, boya koruyucu vs. yaptırmayın.

Size, torununuza, torununuzun torununa yetecek kadar doğal kaynakları paket içinde standart donanım olarak sunulmuştur. Çocuklardan uzak tutmayınız. Dünya çocuklarla daha güzeldir.

Dünya’yı iyi günlerinizde, mutlu mesut, ailenizle, komşularınızla, dostlarınızla, ağaçlarıyla, kuşlarıyla, dereleriyle, zeytinleriyle, balıklarıyla, dünyadaki tüm insanlarla, birbirinizi severek, sayarak, muhabbetle, dostça, kardeşçe güzel günlerde kullanınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı