Utanç duyduğunuz anılar ortamda kısa devre yapar


57
11 Paylaşım, 57 Beğeni
  1. 1 ANI


    Anılarınızı anlatmadan önce mutlaka topraklama yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz. Topraklaması yapılmamış anılar büyük tehlike arz eder. Unutmak istediğiniz, anlatmaktan utanç duyduğunuz anılar ortamda kısa devre yapar, sigortaları attırır, maazallah istenmeyen sonuçlara sebebiyet verir. Anılarınızı övünerek, huzur içinde anlatabilmeniz için renkli anılarınızı ayrı, renksiz, karanlık, pis anılarınızı ayrı sepetlere koyunuz. Anılarınızı anlatmadan önce içine bir ölçek detaylandırıcı katmayı ihmal etmeyiniz. Mis kokulu detaylar anılarınıza inandırıcılık katar. 

  2. 2 RUH ÖKÜZÜ


    İçinizdeki öküzü ortaya çıkartır. Her türlü öküzlükte anlaşabileceğiniz, dayanıklı, tripsiz, akmaz kokmaz, kullanımı kolay bir üründür. Ruh öküzünüze öküz gibi davranmanız yeterlidir. “Özür dilerim, pardon, kırdım mı seni?” gibi inorganik, sahte yemlerle ruh öküzünüzü beslemeyin. Aksi takdirde ruh öküzünüz ruh minnoşuna döner, öküzlüğünden eser kalmaz. Ruh öküzünün içi dışı birdir, geri vitesi yoktur. Sürprizlerle karşılaşmazsınız, hayal kırıklığı yaşamazsınız. Ruh öküzünüze dilediğiniz gibi öküzlükler yapabilirsiniz. O da size aynı şekilde davranır. Her türlü öküzlüğünüzü tolare eder, göğsünde yumşatır ve aynı öküzlükle size paslar. Kasmanıza, yalandan kibarlık yapmanıza, pişman olmanıza gerek kalmaz. Hayatınızı kolaylaştırır, gerginliğinizi alır, hazmı kolaylaştırır. Ruh öküzünüzü bulduysanız, sizden kralı yok demektir.

  3. 3 DEDİKODU


    Lezzetli ve bereketli dedikodu alabilmeniz için dedidoku fidelerini köpüklü kahve ile bolca besleyin. Dedikodu ortamını çapalamayı, havalandırmayı ihmal etmeyin. Yüksek verimli dedikodu hasatı için salağa yatmanız, mevzuları bilmiyormuş gibi yapmanız önemlidir. Binbir meşakkatla topladığınız dedikodunun hepsini hemen harcamayın. Bir miktarını tohumluk olarak saklayın. Hasattan sonra dedikodu tüccarlarına ürünlerinizi satarken tahsilat makbuzuna mutlaka “benden duymamış ol ama…” şerhini düşün. Aksi takdirde başınız vergi dairesiyle belaya girebilir.     


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
11 Paylaşım, 57 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı