Televizyonda bu hafta


SİNEMA

“Karanlıkta Dans”
Yönetmen : Lan von Rtüker
Oyuncular : People Five Day , Abu Barker Eagle , Thiram One

1995 yapımı filmin yeniden çevrimi. Yönetmen Lan von Rtüker bu prjesiyle ustalık dönemine girmiş. Filmin hikayesi şöyle: People derme çatma karavanında hayata dair bir yaşam mücadelesi vermektedir. Genetik bir hastalık olan Antidemokratizm yüzünden görünme yetisini kaybetmek üzeredir. Eğer müdahale edilmezse bu hastalık tüm yayın hayatını etkileyecektir. Tüm çabalarına rağmen hastalığa karşı mücadelesinde ilerleme kaydedemez ve geçici görünmeme hastalığına yenik düşer. Bundan sonraki hayatında bu hastalığa karşı daha dikkatli olmak ve mücadelesine devam etmek zorundadır. Geçici görünmeme kalıcı hale gelmemelidir. Özellikle başrol oyuncusu People Five Day müthiş performansıyla öne çıkarken. Hikayenin kötü adamını oynayan Abu Berker Eagle klasik ve bilindik oyunculuğuyla dikkat çekiyor. 

Yayın saati: Beş gün sonra 24:00’de…

DOLAR YÜKSELİYOR (Yeni Günlük Dizi)

Eski ve bilindik bir hikâye tekrar ve yeniden ekranlarda yerini alıyor. Günlük bir dizi olarak çekimleri gerçekleşen dizinin hikâyesi kısaca şöyle. Uzun zamandır ilerleyişi durdurulmuş olan DOLAR gücünü tekrar toparlayıp hayatındaki yükselişe başlar. Azılı düşmanları onu durdurmaya çabalar ve türlü türlü oyunları uygulamak için canlarını dişlerine KATAR. Piyasada onunla ilgilenmiyoruz havası verilse de, o kendini her yerde göstermeye başlar. Ve bu yükselişi “İlgilenmiyom ya, bana ne!” söylemleri durduramaz.

Yayın saati: Her sabah 09:00’da.

SKOR SAATİ (Sipor Programı)

Liglerin başlamasıyla birlikte seyircisiz oynanan maçlara ve program yaparak ceplerini dolduranlara karşı seyirci kalan taraftarların her hafta “Bakalım bugün bize kim gol atacak?” diye heyecanla beklediği program Skor Saati… Belirli bir düzen çerçevesinde konuların işlendiği ve kural hatalarının gırla gittiği süreci izlemek için kaçırmayacağınız bir program. Yeni para transferleri, futbol baronları, "Elalem’e VAR da bize yok mu?" köşeleriyle bu hafta yine maçlardan sonra izleyebilirsiniz.

Yayın saati: Program başı ücret verildiği zamanlarda.

SADAKATSİZLİK (Yeni Dizi)

Önümüzdeki haftalarda yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Sadakatsizlik. Heyecan verici konusuyla izleyicileri televizyon karşısına kilitleyecek gibi görünüyor. Aynı gemide olan bir grup insanın başından geçen hikâyeler ve duyguları karışmış insanlar topluğunun yaşadıkları gözler önüne serilecek. Verilen ve tutulmayan sözler, her seferinde aynı vaat ile kandırılan insanlar, hep bana ibana diyenler, maskeler altında görünmeyen yüzler. Ve birçok sadakatsizliğin olduğu yüzlerce olay bölüm, bölüm izlenecek.

Yayın saati: Her an, her saat.

twitter: @televizyonmanya
email: televizyonmanya@gmail.com


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı