Şansınıza küsmeyin, küfür etmeyin, kalbini kırmayın


64
11 Paylaşım, 64 Beğeni

ŞANS

Şansa karşı alerjisi olanlar için tavsiye edilmez. Deprasyon, hazımsızlık, göz seğirmesi, kendi kendine konuşma gibi arzu edilmeyen yan etkilere sebep olabilir. 

Şans oyunları oynuyorsanız Ankara Yenimahalle’ye taşınmanızı tavsiye ederiz. Ürünümüz tek kullanımlıktır. Sadece “Ya herrü ya merrü” modunda çalışır.

Şansınıza güvenip Rus ruleti oynamayın, mavi kabloyu kesmeyin, parmağınızı prize sokmayın, çakmakla gaz kaçağını kontrol etmeyin. Etken madde olarak içinde bol miktarda para, eser miktarda aşk ve bir çorba kaşığı bal bulunur. Kimi bünyelerde sapıtmaya, kimi bünyelerde aptallaşmaya sebep olabilir. 

Kötü çıkan ürünümüzü değiştirmek için garanti belgesine, kasa fişine ihtiyaç yoktur. Boşu boşuna servimize kadar gelip, kendinizi yormayın. Kötü şansı değiştirmek sizin elinizdedir. Şansınıza küsmeyin, küfür etmeyin, kalbini kırmayın. İyi de olsa, kötü de olsa o artık sizin bir parçanızdır. 

İNSANSIZ HALAY MENDİLİ

İnsansız Halay Mendili’ni çalıştırmadan önce Lityum iyon pilini davul ve zurna sesi ile şarj edin. Otomatik modda halay başına ihtiyaç duymaz. Kendi rotasını  belirleme özelliğine sahiptir. Tek şarjla tam 5 saat havada asılı kalıp kendi kendine sallanır.

Kullanımı kolay, ileri teknoloji ürünüdür. Üzerindeki hassas sensörler halayı düğün salonundaki sütunlara ve masalara çarpmadan yönlendirir. Düğün esnasında havaya ateş edilmesi sonucu, kaza kurşunuyla vurulan ürünler garanti kapsamı dışında kalır. 

İdeal halay kapasitesi maksimum 50 kişidir. Kapasite aşımı İnsansız Halay Mendili’nin dönme hızını düşürebileceği gibi tempo ve halay içi senkranizasyon problemlerine de neden olabilir. Halay sağa sola yalpa yapmaya başlar, uyum yok olur ve halay kontrolden çıkar. Bu tip durumlarda acilen göbek havasına geçilmesi tavsiye edilir. 

İLHAM

Parayla satılmaz, hediye edilmez, lütuf gibi sunulmaz, fişe takınca çalışmaz, fişten çekince de çalışmaz. Gel desen gelmez, git desen gitmez. Böyle de enteresan bir üründür. Garanti belgesi, kasa fişi, fatura filan geçin bu işleri. İlhamın ne zaman çalışacağı belli olmaz. Belki sifonu çekerken, belki kaçarken, belki ağlarken, belki sırıtırken, belki zaman tükenmişken, belki zaman tükenmemişken, belki vazgeçmişken...

İlham için boşuna ortam yapmaya çalışmayın. Deniz kenarı, dağ evi, sessizlik, sakinlik, kahve, şarap… Bunlar ilham için boş işlerdir. Deposuna yeterince anı, gözlem, öfke, sevinç, umut, muhabbet, hayal, mücadele koyduğunuzdan emin olun.

Yine de çalışmıyorsa daha fazla zorlamayın. Aç kapa yapmayın, ana kartı kurcalamayın, devreleri yakarsınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

64
11 Paylaşım, 64 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı