Rektör olduktan sonra eller havaya!


 1. 1 PİŞKİNLİK


  İşlediğiniz hiçbir kabahatin üzerinize yapışmamasını sağlayan, nano teknoloji ürünü, mucuzevi bir iksirdir. İstenmediğiniz yerlerde ve salça kadrosundan duhul olduğunuz muhabbet ortamlarında da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullanım esnasında pişmiş kelle gibi sırıtmanız hayati önem arz eder. Pişkinliğinize pişkinlik katar, ortama lezzet verir, sunumunuzu görsel şölene dönüştürür. Önerilenin dışında aşırı pişkinliğin hiçbir zararı yoktur. Tam tersi, sizi haksızken haklı konuma getirip, zeytinyağı gibi üste çıkmanızı sağlar. İstenmeyen yan etkiler sonucu mahkemeye düşmeniz durumunda; dozunda pişkinliğiniz, takım elbiseniz ve cep telefonu şarjınızın full olması iyi halden indirim sağlar.

 2. 2 YA TEK CANIMIZ KALDIYSA? (Format sınır ihlali II)


  Üst kattaki komuşumuzun küçük kızı geçenlerde sokaktan bulduğu yavru bir kediyi sahiplendi. İsmini de Pamuk koydu. Pamuk yaramaz tabii... Sürekli balkona kaçıyor, dışarı çıkmak istiyormuş. Ev de iki katlı, müstakil bir köy evi. Aşağıda yazılanlar annesinin bize anlattığı, küçük kızı ile arasında geçen diyaloglar:

  - Anne Pamuk balkona çıkmış!
  - Bir şey olmaz kızım.
  - Nasıl bir şey olmaz anne ya! Ya balkondan düşerse? Ya ölürse?
  - Bir şey olmaz kızım, merak etme. Kediler dokuz canlıdır.
  - Ama anne, ya sekiz canını harcadıysa? Ya tek canı kaldıysa?

 3. 3 METALLICA


  Rektör olmak isteyenler için olmazsa olmaz bir üründür. Muhteviyatında rektörlük sistemini güçlendirici gitar, davul ve vokal vitaminleri bulunur. İstenen sonucu almak için her gün sabah, öğlen, akşam aç karnına birer Metallica albümü dinlemelidir. Hafta sonları ise Metallica tişörtü giyip, yalnızca bir doz live albüm alınmalıdır. Dikkat! Düşük volümde istenen etkiyi vermeyebilir. Önerilen kullanım şekli, yüksek volümde tüketilmesidir. Günlük Metallica playlistinizi hazırlarken, araya tansiyon düşürücü, şeker dengesini bozan, kolesterolü zıplatan oyun havalarının karışmamasına dikkat ediniz. Aksi takdirde rektörlük yalan olur. Eczanelerde muadili olarak satılan AC/DC, Iron Maiden ve Ozzy Osbourne gibi bozguncu yan sanayi ürünlerine itibar etmeyiniz. Maazallah dekanlıkta takılıp kalırsınız sonra. Rektör olduktan sonra playlistinizi silip, eller havaya moduna geçebilirsiniz.

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı