“Bağzı günler kendini çok seksi hissedersin”


Bağzı günler kendini çok seksi hissedersin… Ne zaman gelicek lan o günler?

Boynum tutulmuş! Bir aydır kiralık ilânı asılıydı, dün genç bi çift tutmuş. Kafayı çeviremiyorum :S 

Hakkaten, bu Lost tamamen yürüyüş kolu dizisi la. Heyecan içinde ilk kez izlerken de farketmiştim ama yıllar sonra tekrar izlediğimde durumun vehametini daha iyi kavradım. 40 dakikalık bölümün 20 dakikası adada geçiyosa, bunun da bi 12-13 dakikasında bi yerden bi yere yürüyolar ormanda. İzci kampı mübarek! Hugo bile son 4-5 bölümde tığ gibi olmuş  

En komiğime giden de; "Aaabi en verimli çağımızda askere alıyolar" lafı. Sanki askere gitmeyip sivil takılınca kuantum mekaniğini çözüyo p…venk!

Sevgili güynük: 10 Ocak – 23:77
Bu akşamdan itibaren yarın akşam! Ayrıca ikinci bi emre kadar, gereksiz bişey yok. Bi tane Emre neyinize yetmiyo? Bir şarkıyla devam ediyorum: Sevdiceğim, saydıcağım, niçin niçin bana üzersin? İkinci bi şarkıyla feydağut: Tiksinirim seni beeeen, tiksinirim kedimden, yararsız aşk almadım, öyle ceviz sevdim ben!

Kimseyi dövmedim ben senden daha güzel, kimseye kafa atmadım senden daha beter!

Zabaanan markete gittim ve "Herkesin hayatına kimse karışamaz" oldum :S Alışverişimi yapıp, başında birinin bulunduğu tek kasaya yöneldim, kasiyer "Şu an bu kasa kapalı" dedi. Ben ne dedim? "E ama bütün kasalarda hiç kimse yok?" Allah belamı versin benim :S

Son karne verildiğinde, son üniforma çıkarıldığında, son servis aracı gözden kaybolduğunda, beyaz adam okulların tatil olduğunu anlayacak!

Zile Taşıyıcılar Kooperatifi'ni neden ve ne şekilde tanıyo olabilirim lan ben? Facebook'ta "Tanıyor olabiliceğin kişiler" listesinden çıktı. Kimim ben? Bana anlatmadığınız ne var lan geçmişimde? Kimim beeeeeennnnnn?

Altın gibi öğüt: "Gerçekten iyi bilardo oynamak istiyosanız, ıstakayı içinizde hissedin"

Yaşam kalietinizi artırmak için yapmamanız gereken 10 şey:

  • Hiç tanımadığınız birini hakkaten tanımıyomuş gibi yapmayın.
  • Hayvansal terliklerden ve kaynağını bilmediğiniz uçaklardan uzak durun.
  • Evinizde offset makinesi, biçer-döver, kaldırım taşı gibi şeyler beslemeyin.
  • Haftada 1'den fazla östrojen tüketmeyin.
  • Klozette duş almamaya özen gösterin.
  • Banyo terliği ile balkona, aktarmalı uçuşla apartman boşluğuna çıkmayın.
  • Fabrikasyon otomobillerden uzak durun, hormonsuz köy otomobili kullanın.
  • Alışveriş yaparken tek ayak üzerinde durmayın (asla).
  • Üzüm, patates gibi yüksek kalorili yiyecekler, tablet bilgisayarınızın şişmanlayıp dizüstü bilgisayara dönüşmesine neden olabilir. Bilgisayarınıza ve cep telefonunuza heavy metal müzik dinletmeyin.
  • Adamın asabını bozmayın.

Fotoğrafçılar için "Kir pasak içinde sümüklü köy çocuğu" ve "Avurtları çökmüş yaşlı amca", “Meydanda, güvercinlerin arkasında kuş yemi/piyango satan amca/teyze” bulunur. Çeşitlerimiz içerdedir.

[zombify_post]


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir