Yemin, yalanın yanına gidecek eşsiz bir tatlandırıcıdır


YALAN

Herkesin kolaylıkla kullanabileceği, demonte bir üründür. Sabah, öğle, akşam, başınız her sıkıştığında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikkat! Aşırı kullanım bağımlılık yapar. Bu tip durumlarda “Yalan” beklenen etkiyi göstermeyebilir ve dozunu yükseltmek zorunda kalabilirsiniz. Yüksek dozdaki yalanın ideal kullanımı için katalizör olarak içine yüksek dozda “Yemin” ekleyin. Yemin, yalanın yanına gidecek eşsiz bir tatlandırıcıdır. Yalanınız ne kadar bayat, içi geçmiş, son kullanım tarihi dolmuş olsa da eşsiz bir yemin, yalanınıza lezzet katar, mükemmel hale getirir.

FIKRA KİTİ

Fıkra kitimizde bir İngiliz, bir Fransız, bir Japon ve bir Karadenizli bulunur. Pratik, kullanışlı, kullanımı kolay bir kittir. Fıkranıza önce bir İngiliz, bir Fransız ve bir Japon ekleyin. Kahkahanın patlaması için elde ettiğiniz soğuk karışıma en son, dikkatlice Karadenizliyi ekleyin. Karadenizli elde ettiğiniz bu soğuk fizyonu atomlarına parçalamak suretiyle ateşleyecek ve kahkaha patlamasını gerçekleştirecektir. Kahkahası bol olsun düşüncesiyle, fıkranıza birden fazla Karadenizli katmayın. Aksi takdirde fıkra, fıkra olmaktan çıkıp kaosa dönüşür. Eğer fıkranıza hiç kimse gülmüyorsa; fıkra kitine katkı maddesi olarak “konserve kahkaha” ekleyebilirsiniz. Yine de fıkranıza hiç kimse gülmüyorsa fıkra kitindeki İngilizi, Fransızı, Japonu ve Karadenizliyi doğal ortamına bırakın ve olay mahallinden hızlıca uzaklaşın. 

İÇİ BOŞ BUZDOLABI

Hayal kırıklığıdır, mide gurultusudur, gözyaşıdır. Boş yere mutfağa girip çıkıp, kapısını açıp açıp kapamayın. Gün içerisinde yüzlerce kez kapağını açıp, içine boş boş bakmanız nafile sonuç verecektir. Kapağını açıp, içini bomboş gördüğünüz buzdolabınızın kapağını öfkeyle çarparak kapatmayın, kapısı elinizde kalır. Bu tarz hasarlar garanti kapsamı dışındadır. İçi boş buzdolabının içi boş olduğundan temizlik, bakım gerektirmez. Ürünümüzü fişini çekerek kullanın. Böylece ne akar ne kokar, ne de servis derdiniz olur. İçi boş buzdolabının önünde çömerek ağıt yakabilir, gözyaşı dökebilirsiniz. İsyan ve öfke ise aksi tesir yapar. İçi boş buzdolabınız yavaş yavaş dolmaya başlar. Artık içi boş buzdolabız içi boş buzdolabı olmaktan çıkar, saçma sapan bir şeye dönüşür. Bu tip durumlarda firmamız kesinlikle mesuliyet kabul etmez. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı