Patlak ego önce kafanızı güzelleştirir sonra hayatınızı düzleştirir

Eğer ilk buluşmada ekildiyseniz, hemen öfkelenip elinizdeki çiçekleri yemeye kalkışmayın. Midenize oturur, gaz yapar, dikenleri ağzınıza batar.


EGO

Azı karar, çoğu zarar bir üründür. İçeriğinde metil hırs, etil tutku, hayal renklendiricisi ve eser miktarda galaksiyi ele geçirme duygusu bulunur. Delilerin, ruh hastalarının ve psikopatların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Egonuzu kullanma talimatında yazılı olan tablodaki değerlere göre şişiriniz. 

Standart bir ego için önlere 34, arkalara 32 PSI hava basın. Egonuzu gereğinden fazla şişirmeyin, aksi takdirde patlar. Ego patlaması tıpkı nükleer reaktör patlaması gibidir, etkisi yıllarca geçmez. Patlak ego önce kafanızı güzelleştirir sonra hayatınızı düzleştirir.

Ürünümüzün servisi, garantisi, bakımı, onarımı yoktur. Bir ego sahibinin hiçbir zaman servise, bakıma, onarıma ihtiyaç duyma gibi bir talebi olamayacağından bu hizmetleri vermemekteyiz. Aslında tüm bunları boşuna yazdığımızı da biliyoruz. Çünkü, bir ego sahibi asla kullanma kılavuzu okumaz.

EKİLMEK

Genellikle kentin en işlek meydanında, elde bir demet kırmızı gülle beklemek suretiyle gerçekleşir. Ekilmenin ilk belirtileri ayaklara kara sular inmesi, bekleme sonucu oluşan bel ağrısı ve obsesif bir şekilde gözün saate kayması suretiyle kendini gösterir. Bu semptomlardan birisi oluşmuşsa, siz hasta değil fakat ekilme noktasında bir vaka olarak değerlendirilirsiniz. Paniğe kapılmayın, sosyal mesafenizi koruyun, sahte sırıtma maskenizi takın. Eğer ilk buluşmada ekildiyseniz, hemen öfkelenip elinizdeki çiçekleri yemeye kalkışmayın. Midenize oturur, gaz yapar, dikenleri ağzınıza batar. Şiir yazmak, gözyaşı dökmek, deniz kenarına gidip ufka bakmak ekilme acınızı dindirmez. Tam tersine acınızı derinleştirir. Bunun yerine en yakın bir bara gidin. Kendinize bir şişe içki, çiçeklerinize de bir bardak su isteyin. Acınızı ve öfkenizi su bardağına koyduğunuz çiçeklerinize dökün. Kendinizi iyi hissetmeden ve 15 günlük karantina süresi dolmadan evden dışarı çıkmayın. Unutmayın, öfke ve acı ölümcül bir duygudur. 

ETSİZ PİRZOLA

Etsiz çiğköftenin farklı bir versiyonudur. Fakirler için özel olarak tasarlanmış, helâl kesim bir hayal ürünüdür. Piknikte, parkta, E5 kenarında, bodrum katında gönül rahatlığıyla pişirebilirsiniz. Mangal, kömür, çıra, ateş falan istemez. Etrafa duman, koku yaymaz. Sadece hayal gücünüzün kuvvetiyle, o mis gibi pirzola kokusunu siz hissedebilirsiniz. Etsiz pirzolanızı hazırlamadan önce gözlerinizi kapatın. Sonra çıtır çıtır yanan mangalınızı köz tutuncaya kadar hayal edin. Sofranızdakilere yetecek kadar pirzolayı hayalinizde canlandırın ve dikkatlice mangala yerleştirin. Etsiz pirzolalarınız nar gibi kızardıktan sonra üzerine taptaze dağ kekiklerinden serpiştirmeyi de unutmayın. Afiyet olsun! 

Not: Ürünümüz veganlar ve vejetaryenlar için uygun değildir. Sonuçta hayal ürünü de olsa et ettir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı