Feleğin çemberinden geçerken U dönüşü yapmayınız


 

  1. 1 ALTINCI HİS


    Serinin son ürünüdür. Önceki hislerde olmayan erken uyarı özelliği altıncı histe standart donanım olarak bulunmaktadır. Sağ gözün seğirmesi, sol bacağın tepiklemesi, iç daralması, beyin ürpermesi altıncı hissinizin sağlıklı çalıştığına delalettir. Kullanım esnasında bu erken uyarı sistemlerinden hiçbiri devreye girmiyorsa altıncı hissinizde sıkıntı var demektir. Servise başvurmadan önce kalp gözünüzün açık olup olmadığını, on/off düğmesinin açık pozisyonda olduğunu, akabinde kırmızı led ışığın yanıp yanmadığını kontrol ediniz. Eğer kalp gözünüz bir türlü açılmıyorsa fabrika ayarlarına geri dönmenizi ve başa dönüp, birinci hissinizden itibaren her şeye yeniden başlamanızı öneririz.

  2. 2 FELEĞİN ÇEMBERİ


    Müşteri geçiş garantisi yoktur. Fakat bu sizi sevindirmesin. Zira feleğin çemberinde geçiş garantisi olmadığı gibi çıkış garantisi de yoktur. Geçiş ücreti olarak ödeyeceğiniz bedel feleğin keyfine göre değişkenlik gösterebilir. Feleğin çemberi, Kahpe Felek Holding çatısı altında bir araya gelmiş Kader Ltd.Şti., Şansıma Tüküreyim A.Ş. ve yabancı yatırımcı olarak Karma Corporation ortaklığında hizmet vermekte olup geçiş bedeli kimi zaman hayallerinize, kimi zaman geleceğinize, kimi zaman hayatınıza mal olabilir. Feleğin çemberinden geçerken U dönüşü yapmayınız, farlarınızı açık tutunuz, duygu kesme tümseklerine dikkat ediniz. Feleğin çemberinden sağ salim geçmeyi başardığınızda “Ben feleğin çemberinden geçmiş adamım” diyerek, ortamlarda hava atmayı ihmal etmeyiniz.

  3. 3 VATSAP GRUP


    Telefonunuza gelen bildirim sesi ile irkilip, vatsaptan herhangi bir tanıdık, eş dost, komşu grubuna eklendiğinizi gördüğünüzde hemen panik olmayın. Mevzu sizi alakadar etmiyor ise gruptan anında çıkın. İşi sonraya bırakırsanız sıkıntı büyür. Gruptan ilerleyen zamanlarda çıkmanız durumunda arkanızdan laf sokma şenlikleri başlar, bizden söylemesi. Konuyla alakalı laf olsun torba dolsun babında hiçbir fikir paylaşmayın. Zira grupta fikrinize bok atacak mutlaka bir kaç kişi çıkacaktır. Eğer güdümlü füzeniz ya da yeterli laf cephaneniz yoksa bu tür laf savaşlarına girmeyiniz. Ortamda başka hiç kimse yokmuş gibi üç beş kişi arasında canımlı cicimli, konu dışı, muhallebi kıvamında muhabbetlerin dönmeye başlaması grubun raf ömrünün dolduğuna işaret eder. Tahammül eşiğinizi test etmek istiyorsanız grupta kalmaya devam edebilirsiniz, o sizin bileceğiniz iş tabii. 

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı