Ünlü oyuncunun Kırmızı Odadan Hikâyeler’inde ikinci baskı


69
12 Paylaşım, 69 Beğeni

Oyunculuğunun yanı sıra yazarlığıyla da dikkat çeken Alper Saldıran’ın ilgi gören yeni kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler, kısa süre içinde 2. baskısını yaptı. Üçüncü kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler’de herhangi bir nesneye, insana ya da mesleğe olan aşkın ve sevginin insana nasıl yaşam gücü verdiğini ele alan Saldıran, okurlarını kendi iç odalarında, aşkın peşinde bir yolculuğa çıkartıyor.

Oyuncu Alper Saldıran, ilk kitabı Beyaz Odadan Hikâyeler’de okuyucusuna beyaz bir odanın içinde bambaşka renkler keşfettiriyor. Siyah bir odadan seslendiği ikinci kitabı Siyah Odadan Hikâyeler’de giderek yalnızlaşan insan kalabalıkları, aşklar, acılar, hayal kırıklıkları içinde yaşarken hiç umulmadık bir anda karşımıza çıkıveren umutla, insanlığa, doğaya, ilişkilere, geleceğe bambaşka bir yerden bakılabileceğini gösteriyor.

Üçlemenin son kitabı olan Kırmızı Odadan Hikâyeler’de ise okuyucuya aşkın farklı yüzlerini gösteren Alper Saldıran, hiç umulmadık yerlerde, beklenmedik şekillerde aşkı karşımıza çıkarttığı bir yolda, hemen yanı başımızda yürüyor.

İkinci baskısını yapan kitabı için okurlardan iç açıcı yorumlar aldığını söyleyen Saldıran, “Kırmızı Odadan Hikâyeler’de, herhangi bir nesneye, insana ya da mesleğe olan aşkın, sevginin insana nasıl yaşam gücü verdiğini ele aldım. Aslında herkes en derinlerde sevmek sevilmek ister. Yaşama isteği gelir birden. Ben bu manada aşkı, sevgiyi algılayabildiğim kadarıyla çok boyutlu şekilde ele almaya çalıştım. Okurlardan çok iç açıcı yorumlar geliyor. Onlara kendi hikâyelerini anımsatıyor. Bu benim için mutluluk verici.” diyor.

Alper Saldıran’ın yeni kitabı Kırmızı Odadan Hikâyeler, Karakarga Yayınları etiketiyle kitabevlerinde ve internet sitelerinde okurları bekliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

69
12 Paylaşım, 69 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı