Televizyonda bu hafta


Ters Dergi’de yeni bir tipimiz var. Televizyon Manyaa arkadaşımız her hafta televizyon dünyasındaki gelişmeleri bizlerle paylaşacak. Kendisine hoş geldin diyoruz. İyi seyirler!

YIKARSIN AŞKIM (Yeni bölüm) 

Televizyonun uzun süren eğlenceli yarışması “Yıkarsın Aşkım”da bu hafta: Yeni oyunlar ve eğlenceli saatler sizleri bekliyor. Büyük ödül olan araba için yapılan yarışmada heyecan ve eğlence hiç durmayacak. Bu haftanın yarışmaları arasında ise seçimler zamanında devredilen Galata Kulesi içinde yarışmacılar kazma ve küreklerle yıkım yaparak birinci olmaya çalışacaklar…

Yıkarsın Aşkım her çarşamba saat 20:30’da.

İSTANBUL SÖZLEŞMELİ GELİN (Eski dizi)

Daha önce final yapan ekranların sevilen dizisi “İstanbul Sözleşmeli Gelin” yeniden gündemde ve tekrar yayınlarla izleyicileriyle buluşuyor. Pandemi sürecinde tekrar yayınlanan dizilere telif ödenmemesinin de verdiği rahatlıkla keyifle izleyeceksiniz. Dizinin kısaca özeti şöyle; öksüz ve yetim büyümüş Gülin gelin çok güzel ve gururlu bir genç kadındır. Aniden karşısına çıkan karizmatik Adam’a aşık olur. Çok mutlu olacakları bir sözleşme imzalarlar. Ama geçen günler Gülin’i zor durumda bırakacak hamlelere gebedir. Karizmatik Adam “sözleşme de neymiş, iptal edilebilir” diyerek Gülin’e baskı yapmaya başlar. Bu arada hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan Kenevir Kadir bu sözleşmeyi savunanı döverim diyerek havada uçar. Olaylar geliştikçe yaşananların üstüne beton dökmek isteyenler olacaktır. 

Hafta içi her gün saat 17:00’de.

BENİM TATLI YALANLARIM (Eski ama yeni dizi)

Cavit (39) ailesini geçindirmek için yıllardır çalıştığı işyerinden pandemi bahane gösterilerek kovulur. Bu durumu kabullenemediği için ailesine söyleyemez. Her gün işe gidiyormuş gibi maskesini takar ve evden çıkar. Bütün gün iş arar ve akşamları eve döndüğünde ailesine “İşlerimiz çok iyi şükür, eve yeni bir buzdolabı alabiliriz”,  “İşyeri bugün çokomel dağıttı çocuklar, ben de size getirdim”, “Artık dolarla maaş alacağım sevgili ailem” gibi tatlı yalanlar söylemeye başlar. Bu yalanlarla ailesini ne kadar kandırabilecektir? Cavit buna ne kadar dayanabilecektir. 

Her bölüm heyecanlı ve tatlı yalanlarla sürecek olan eski ama yeni dizi perşembe günleri saat 21:00’de.

ÇOK İNCE HAREKETLER BUNLAR (Güldürü programı)

Ekranların sevilen komedi programında yine eğlenceli ve komik skeçler var. “O gece ne oldu?”, “Arkadaşlarım nerede?”, “Bana hareket çekme, hareketin kralını görürsün”, “Havuza öyle değil, böyle girilir” isimli skeçlerle cuma akşamı saat 21:30’da yayında.

twitter: @televizyonmanya
email: televizyonmanya@gmail.com

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı