Televizyonda bu hafta (Yeni sezon dönemi)

Yeni yayın dönemi başlarken sizlere yine manyak tavsiyelerimiz var. İster izleyin ister izlemeyin…


SEN ANLAT YEŞİL KARADENİZ (Daimi dizi)

Esasen olay Karadeniz’de geçmektedir. Yıllar önce saf ve temiz yöre Yeşil Karadeniz, Beton Cemşit tarafından türlü türlü yalanlarla kandırılır. Cemşit her geldiğinde “Buraya yeşil yol yapacağız” Buraya yeşil binalar dikeceğiz” Burayı dolar yeşili haline getireceğiz” diye diye Yeşil Karadeniz’in aklına girer. Öğretmen Metin amca “İnanma bu Cemşit’e, kandırıyor seni” diyerek dilinde tüy bitene kadar konuşur. Ama o, “Yeşil diyor Metin amca, benden bahsediyor. Daha da yeşil olacağım” diyerek Metin amcayı kahrından öldürür. Gel zaman git zaman Cemşit yeşil yolu yaparken gözleri dolar yeşiline bürünür. Ve bir gün beklenmedik bir şey olur. Dışarıdan gelen Charlie Brown bir kara bulut olarak Yeşil Karadeniz üzerine çöker. Güzelim Yeşil Karadeniz çamur yeşiline döner. Aynı hikayeyi bir çok dizide izlememize rağmen güncelliğinden bir şey kaybetmeyen bu konu yeni bölümlerle her hafta yayınlanmaya devam ediyor. 

Yayın saati 21:00 Perşembe günleri.

YARARSIZ BÖLGE (Sohbet-eğlence programı)

Gereksiz konular, önemsiz saptamalar, yararsız bilgilerin yer aldığı “Yararsız Bölge” bu hafta yine konuyla alakasız konukları ağırlıyor. Her konuda bilgisi olan öğretim görevlisi Samed Hacı, uzman olmadığı konularda fikri olan seramik sanatçısı Alibey Katran ve yardımcı oyuncu Kubbettin Pürüz gündemde olmayan konuları konuşacaklar. 

Salı günü Saat 20:30’da.

GENÇLİĞİM VAH VAH (Trajikomik dizi)
Yaz döneminde başlayıp başarı ile devam eden dizi “Gençliğim Vah Vah” sonbahar dönemine girdiğimiz bu günlerde yeni ve heyecanlı konusuyla devam ediyor. Okulların bu dönem yılı nasıl açılacağı, yüz yüze eğitimin nasıl olacağı, olamayacaksa gençlerin yüzüne nasıl bakacakları, uzaktan eğitime hala çok uzak olunmasının getirdiği sorunlarla nasıl başa çıkılacağı, özel okullara yapılan güzellikler ve birçok trajikomik olayları her bölüm vah vah diyerek izleyeceksiniz. 

Yeni dönemde yine aynı gün ve saat 21:00’de ekranlarda…

MECAZİ DOKTOR (Uyarlama dizi)
Bir Kore uyarlaması olan “Mecazi Doktor” dizisi bu yılda heyecanlı bölümlerle sürüyor. Uyarlama tam da Kore’deki gibi olsa pek bişi demeyeceğiz dizi de yine aklımızın almayacağı konular işlenmeye devam ediyor. Doktorumuz her bölüm gerçeği yansıtmayan bilgilerle hastalarını gerim, gerim germeye devam ediyor. Gerekli önlemlerin alınmadığı ama alınmış gibi yapıldığı ve bunun mecazi bir dille anlatıldığı dizi Mecazi Doktor'da “Gerçeği söyleyin doktor bey, yaşayacak mıyım?” sorularına kem ve küm olarak yanıt veriliyor.

Yayın saat 20:45, yine aynı günlerde izleyebilirsiniz.

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı