Televizyon dünyasından manyak haberler!


MASTIRŞEFİM’DE YEMEK YAPMAYI BİLMEYEN YARIŞMACI YAKALANDI (Ara sıcak haber)

Mastırşefim’ de inanılmaz bir olay yaşandı. Yemek yapmayı bilmeyen Oruç adlı yarışmacı eleme gününde tespit edildi. Olay şöyle gelişti; aldığımız bilgilere göre gerçek adı Oruç olan yarışmacı gizlice gerçek yarışmacıların arasına karışarak ve kendini yarışmacı gibi tanıtarak eleme günü çekimlerinde yer aldı. Kimse Oruç adlı yarışmacıdan şüphelenmedi ve tüm çekim boyunca yemek yapmak yerine diğer yarışmacıları “Bakiim nasıl olmuş” bahanesiyle kandırarak yaptıkları yemekleri yemek suretiyle karnını doyurduğu anlaşıldı. Korsan yarışmacı Oruç yakalandıktan sonra şöyle ifade verdi:

"Adımı Oruç koymuşlar, zaten kara bahtım oradan başlamış. Hep aç kaldım. Yemek yapmayı bırakın hayatım boyunca doğru dürüst yemek yemişliğim yok. Bir gün televizyonda Mastırşefim yarışmasını izledim ve neden olmasın; araya sızıp karnımı doyururum, mis gibi yemekler yerim dedim ve planımı uyguladım. Eğer yemek yapmayı bilseydim, belki de elemeyi geçer karnımı doyurmaya devam ederdim.” dedi…

FENOMEN DİZİ ARKA SOKAKLAR’A NURİ AMCA DA KATILDI (İlginç haber)

15. sezonu ile yayına başlayacak fenomen dizi Arka Sokaklar’a bu sezon Nuri amca seyirci olarak katıldı. Haberle ilgili konuştuğumuz Nuri amca olayı doğruladı ve şöyle dedi: “Pandemi sürecini yaşadığımız bu yıl, evde oturmaktan başka bir şey olmayınca daha çok televizyon seyretmeye başladım. Daha önceden takip ettiğim bazı diziler bitti. Geçen gün Arka Sokaklar dizisinin tanıtımını gördüm. 15 yıldır sürüyormuş ilgimi çekti ve bu yıl izleyici olarak ben de Arka Sokaklar'dayım.” 

kipranis-korkut-esneyen-adam.gif

KIPRANIŞ KORKUT DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU ESNEDİ (Doğal haber)

Çok izlenen Kıpranış Korkut dizisinin başrol oyuncusu Erol Kümür eşi ile çıktığı yemek sonrası sorularımızı yanıtlarken esnedi. Bunun nedenini sorduğumuzda ise; “Biliyorsunuz yeni sezon çekimleri yoğun geçiyor. Neredeyse bütün günümüz sette geçiyor. Haliyle yoruluyor ve uykumuzu alamıyoruz. O yüzden böyle arada esniyorum” diyerek bizi aydınlattı…

MENAJERİMİ ARAYINIZ DİZİSİNE KATILAMADI (Saçma haber)

Ünlü oyuncu Kubbettin Meşgul ekranların uyarlama dizisi Menajerimi Arayınız’a menajeri yüzünden katılamadı. Olay şöyle gelişti: Yeni sezon hazırlıklarına yaptığı tatilden dönerek başlayan Kubbettin Meşgul, kendisine yapılan teklifleri değerlendirirken menajerinin bulduğu yeni işleri not aldığını ama yapılan yeni dizi teklifleri içinden Menajerimi Arayınız’ı "menajerini aramayı unutma" diye notlayınca bu teklifi kaçırdı. Olayla ilgili bize şöyle dedi: “ Abi nasıl desem bilmiyorum, üç dört dizi teklifini not almıştım. Senaryolarını okumaya başladım, ama bir tanesini yanlış anlamışım. Menajerimi sonra ararım diye onu es geçtim. Meğerse o bir diziymiş, haliyle menajerim de beni aramayınca işi kaçırdık. Neyse sağlık olsun”

KANAL D RTÜK TARAFINDAN KAPATILDI (Eski ama taze haber)

Arşivimizden bulduğumuz bir haberi siz sevgili manyaklar için paylaşıyoruz…

twitter: @televizyonmanya
email: televizyonmanya@gmail.com


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı