Yeni Bir Yaşam başlıyor


31
8 Paylaşım, 31 Beğeni

Pandemi sonrasındaki yeni normal düzende hayatına farklılık katmak isteyen herkesi ilkbahar ve yaz aylarında buluşturacak olan “Yeni Bir Yaşam”, özün ve sınırların keşfi için yeni bir fırsatın anahtarını sunacak.

Değişimleri takip eden, sıradanlığı reddeden ve bir arayış peşinde olan herkesi aynı çatı etrafında birleştirmeye hazırlanan Yeni Bir Yaşam, doğaya dönüşün değişen tanımını yeniden yapacak. İlgi alanlarına yönelik gerçekleştireceği festivaller öncesinde organik pazarlarla Mart ayından itibaren değişimi başlatacak olan Yeni Bir Yaşam, herkesi ezber bozan akış içerisinde doğayla yeniden bir araya getirecek.

Pandemiyle birlikte değişen öncelikler ve ihtiyaçlara cevap vermenin yanı sıra toplu şekilde yapılan aktivitelere olan özlemi de dikkatli bir şekilde dindirecek olan Yeni Bir Yaşam Festivalleri, doğanın insana sunduğu tüm güzelliklere temiz bir sayfa açacak. Sürdürülebilirliğin farkında olan ve bu bağlamda yeni bir nefes olarak unutulan bütün eskilere de kavuşmaya fırsat sunacak olan festivaller, “doğa” ve “insan”ın yeniden uyanışının belirleyici sembolü olacak. Yeni Bir Yaşam bunun yanı sıra hedeflerinin ve getireceği değişimlerin farkındalığıyla Mart ayından itibaren kuracağı organik pazarlarla da doğayla bütünleşmeye göz kırpmaya hazırlanıyor.

Doğanın, Yaşamın ve İnsanın Festivalleri

Yaşadığını yeniden hissetmek isteyen herkesin bir araya gelerek eğleneceği, negatif enerjiden hayatın pozitif yanlarına ulaşabileceği bir ortam sunacak Yeni Bir Yaşam, özgürlük ruhuna yeniden kavuşturacak. Pandemiyle değişen ve dönüşen düşünceler için arınma ortamı da sunmaya hazırlanan Yeni Bir Yaşam, saflık ve doğallıkla birleştiren yapısı, duygu karmaşasını zihinsel bir yenilenmeye bırakacak. İnsan olmanın getirdiği en doğal hallerden biri sosyalleşme duygusunu tekrardan kazanmak isteyenlerle buluşturacak Yeni Bir Yaşam, bedenleri toprağın güçlü enerjisiyle dolduracak.

“Yeni Bir Yaşam” Unutulan Değerleri Hatırlatacak

Tüm katılımcılarını şehrin monotonlaşan yaşamı içerisinde rahat bir nefes alıp mekanik histen kurtarmanın hazırlıklarını yapan festival, hızlı ve kontrolsüz bir şekilde yaşanan zamanı yavaşlatacak. Anın içinde unutulan her türlü değeri hatırlatarak bir arada olma duygusunu pekiştirecek Yeni Bir Yaşam, herkesin hayatında yeni bir denge unsuru oluşturacak. “İnsan yoksa doğa vardır, doğa yoksa insan da yoktur” anlayışıyla bir şeylerin farkına varmaya olanak kılacak festival, insan ve doğa arasında köprünün temellerini sağlamlaştıracak.

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

31
8 Paylaşım, 31 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı