Teoman’ın yeni konser albümü ‘Tek Başına’ dijital platformlarda yayında


Teoman, “Tek Başına” (Live) isimli yeni konser albümünü bugün Avrupa Müzik Yapım & Procekts Film Müzik Yapım işbirliği ile yayımlıyor.

Teoman‘ın bu konserin açılışında dinleyicilere yaptığı konuşmada ise: “Şöyle bir program yaptım, bir ilginçliği olsun istedim. Dedim ki 96 yılından bugüne olan şeyleri kronolojik olarak çalayım. Bunlar benim ilk yazdığım şarkılar… 96 yılındaki ilk albümden başlıyorum, son albüme kadar geleceğim. Hatta bir albümüm daha çıkacak. Bu pandemide biraz çalışkanlaştım, bir albüm daha yaptım. Herhalde nisan ayı gibi çıkar, oradan da 2 parçayı çalacağım ama kronolojik olduğu için oraya doğru yavaş yavaş geleceğim. Bu arada 20 senedir ilk kez tek başıma böyle uzun bir konser vereceğim. Size tek gitarla yavaş yavaş çalacağım. Bu çalmalarımın bir özelliği var. Bu şarkılar aslında böyle yapıldı, hepsini gitarla mırıl mırıl yaptım daha sonradan aranjman yapıp başka bir forma getiriyoruz ama bu şarkılar ilk kez ben bunları yazarken zaten böyle yapıldılar.” İfadelerini kullandı.

Yeni albümde “Sessiz Eller”(Live), “Hiç Kimse Bilmez”(Live), “Kişisel Bir Şey”(Live), “Yağmur”(Live), “Paramparça”(Live), “Rüzgar Gülü”(Live), “Hayalperest”(Live), “Gündüz Tarifesi”(Live), “Sürpriz”(Live), “Gönülçelen”(Live), “İstanbulda Sonbahar”(Live), “İstasyon İnsanları”(Live), “Mavi”(Live), “Soluk Soluğa”(Live), “Güzel Bir Gün”(Live), “Renkli Rüyalar Oteli”(Live), “Fahişe”(Live), “Mavi Kuş İle Küçük Kız”(Live), “Limanında”(Live), “Efendi Ve Kölesi”(Live) ve “Hayal Meyal”(Live) isimli çalışmalar yer alıyor.

Teoman’ın “Tek Başına”(Live) isimli yeni albümünü tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı