Neo-klasik müzik hareketinin İzlandalı süperstarından online konser


Kurguladığı sesleri zamansal algının dışında tutan neo-klasik müziğin İzlandalı süper starı Ólafur Arnalds Reykjavik’ten hafızalara kazınacak 30 dakikalık çok özel bir performansla 12 Şubat akşamı PSM Online’da seyirciyle buluşacak. Iceland Airwaves’in değerli desteğiyle PSM Online’a özel yayınlanacak “Iceland Airwaves presents: Ólafur Arnalds” konserinin biletleri 19 Ocak tarihinden itibaren passo.com.tr üzerinden satışta olacak.

BAFTA ödüllü bir kompozitör, prodüktör ve multi-enstrümantalist olan Ólafur Arnalds 2000’lerin ikinci yarısı itibariyle yükselerek dünyanın en büyük salonlarını dolduran neo-klasik müzik hareketinin İzlandalı süper starı olmayı başardı. Klasik müziği, post-rock, pop, caz ve elektronik müzik unsurlarıyla ele aldığı besteleriyle adeta sihirler yaratan sanatçı Iceland Airwaves’in değerli desteğiyle 12 Şubat’ta PSM Online seyircisine özel 30 dakikalık unutulmaz bir performans ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gerek özgün besteleri gerekse klasik ve hit müziklere getirdiği özgün yorumları ile melankolik işitsel diyarların kapıları aralamayı başaran sanatçı İskandinav ülkelerinin müthiş coğrafyasının ve kültürünün büyüleyiciliğini, ortaya çıkardığı eserlere de aktararak adeta huzurun müziğini icra ediyor.

İşitsel deneyimin ötesine geçme cesaretine sahip İzlandalı müzisyen Ólafur Arnalds’ın farklı pratikleri birbiriyle kaynaştıran 30 dakikalık bu çok özel performansına tanık olmak için PSM Online’da şimdiden biletlerinizi alın.

12 Şubat Cuma akşamı, saat 21.00’de online.zorlupsm.com’a özel yayınlanacak ve 14 Şubat 23:59’a kadar yayında kalacak konserin biletleri passo.com.tr üzerinden 19 Ocak tarihinden itibaren satışta.

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı