İzmir Mizah Festivali başlıyor


Daha önceki yıllarda yüz yüze, salon etkinlikleriyle gerçekleştirilmiş olan İzmir Mizah Festivali, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 16-25 Aralık 2020 tarihleri arasında, İzmir-tube üzerinden çevrim içi pek çok söyleşi ile gerçekleşecek.

16 Aralık Çarşamba günü saat 19.00’da ilk etkinliğiyle başlayacak olan İzmir Mizah Festivalinde her gün saat 19.00’da pek çok konuda mizah söyleşileri yapılacak.

Vecdi Sayar’ın moderatörlüğünde, 10 gün sürecek olan bu festivalde, ekrandan izlenecek söyleşilerde konuşmacı olarak Tan Oral, Turgut Çeviker, Ezel Akay, Prof. Oğuz Makal, Doç. Dr. Ragıp Taranç, Oya Başar, Cihan Demirci, Kandemir Konduk, Burhan Şeşen, Fatih Altınöz, Rutkay Aziz, Mehmet Ulukan, Ataol Behramoğlu, Genco Erkal, Müjdat Gezen, Ali Nesin, Efdal Altun, Cumhur Bakışkan, Serhan Bali, Murat Palta, Ali Şimşek, Erdil Yaşaroğlu, Mustafa Yıldız, Özcan Yurdalan, Hilmi Etikan, İzel Rozental’in moderatörlüğünde yabancı çizerler, Orhan Alkaya, Eren Aysan, Semih Çelenk, Seçkin Selvi yer alacak.


0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir