BluTV hafta sonu ücretsiz


BluTV, bu hafta sonu yerli ve yabancı yüzlerce içeriğini herkese açıyor. Artan vaka sayıları sebebiyle kısıtlamaların arttığı şu günlerde BluTV, bu süreci evde kalanlar için daha keyifli bir hale getirmeyi hedefliyor.

BluTV, arşivini herkese ücretsiz sunuyor. 16-17-18 Nisan’da yapımlarını herkese ücretsiz erişime açacak olan dijital platform, izleyenlere seyir keyfi yüksek bir hafta sonu vadediyor. Yüzlerce yerli, yabancı; dizi, film ve belgeseller kupon sistemi ile Cuma günü saat 09.00’dan, Pazar gecesi 23:59’a kadar ücretsiz olarak BluTV’de izlenebilecek.

Dijital platform, bu sürprizi ile herkesi ‘Acans’ta reklam dünyasının kapılarını aralamaya, ‘Bonkis’te iş, aile ve aşk hayatı arasında sıkışıp kalan bir modern dünya kadının hikayesine tanık olmaya davet ediyor. İzleyenler ‘Doğu’ ile komedyen olma hayaline sıkıca sarılan bir gencin trajikomik hayatına, ‘HİÇ’ ile üniversitede buluşan bir grup gencin hayat mücadelelerine dahil olabilecek. Ücretsiz erişim ile herkes, kadın erkek ilişkilerini mizahi bir dille masaya yatıran ‘Aynen Aynen’in keyfini çıkartırken, büyük bir aşkın sıra dışı bir sınava tabii tutulduğu ‘Yarım Kalan Aşklar’ın ve farklı yollarla adaletin sağlanmaya çalışıldığı ‘Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin sürükleyici dünyalarına konuk olacak. BluTV’nin bu sürprizi ile dopdolu bir hafta sonu geçirecek olan herkes, ‘We Children From Bahnhof Zoo’ ile 80’lı yıllara ışınlanacak, ‘The Handmaid’s Tale’in distopyasını deneyimleyecek ve ‘Normal People’la çarpıcı bir aşk hikayesine tanık olacak.

Bu yapımlar ve çok daha fazlası 16-17-18 Nisan’da BluTV’de ücretsiz.

Loading...

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı