Belediyenin müzisyenlere destek programı sınırları aştı


68
12 Paylaşım, 68 Beğeni

Lüleburgaz Belediyesi’nin korona virüs salgınında zor günler geçiren müzisyenlerin yanında olmak ve onların sesini duyurmak amacıyla hayata geçirdiği Youtube ve Facebook üzerinden yayınlanan “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı Türkiye’nin yanı sıra Almanya ve ABD gibi ülkelerden de izlendi. Trakya’nın dünyaca ünlü zurna üstadı Ahmet Özden’in konuk olduğu program 40 binden tekil kullanıcıya ulaşırken programda Özden çaldığı parçalarla ekranların başındaki izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Korona virüs salgınında hem müzisyenlere destek olmak hem de seslerini duyurmak için “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” canlı yayınını hayata geçiren Lüleburgaz Belediyesi’nin bu haftaki konuğu sadece Lüleburgaz’ın değil Trakya’nın dünyaca ünlü zurna üstadı Ahmet Özden oldu. Ekibiyle birlikte programa konuk olan Özden, zurnasıyla hayat verdiği parçalarla ekranlarının başındaki izleyiciye unutulmaz anlar yaşattı.

Hem duygulandırdı hem neşelendirdi

Programa iki parçayla giriş yapan Ahmet Özden canlı yayın boyunca çaldığı parçalarla izleyenleri hem duygulandırdı hem neşelendirdi. Atatürk’ün ve Lüleburgaz’ın sevilen değerlerinden merhum Sırtlan Ahmet’in sevdiği Selanik Türküsü’nü de çalan Özden kulakların pasını sildi.

40 bin kişiyi aştı

Lüleburgaz Belediyesi’nin Facebook ve Youtube sayfalarından canlı olarak paylaşılan program sadece birkaç saat içinde 40 binden fazla tekil kullanıcıya ulaştı. Program Lüleburgaz’ın sınırlarını aşarken ABD’den dahi programı takip eden müzikseverler oldu. Lüleburgaz Belediyesi’nin her hafta Cuma günü saat 21.00’de canlı yayınlanan “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı Lüleburgaz Belediyesi Youtube ve Facebook hesaplarından izlenebilir. Programları kaçırmak istemeyen müzikseverler Youtube kanalına abone olabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

68
12 Paylaşım, 68 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı