Ruh ikizinizi nemden uzak bir ortamda muhafaza ediniz


  1. 1 Ruh ikizi


    Kişiye özel tasarımdır. Genellikle kargoda kaybolur ve çok zor bulunur, tıpkı kaybolmuş çorap teki gibi. Ruh ikizinizi bulmak için ALO 155’i aramayın. Şimdi eve polis gelir, ruh ikizinizin ruh izini bulmak için evin her tarafına siyah toz sıkar, sonra evin her tarafı kapkara olur. Ne gerek var yani… Ola ki buldunuz, ruh ikizinizi nemden uzak bir ortamda muhafaza ediniz, özellikle osuruktan nem kapan kendi bünyenizden. Ruh ikiziniz bozulduğunda, sağını solunu kurcalamayın, vurarak çalıştırmayı denemeyin. Eğer ruh ikizinize vurursanız, kendinize de iki tane patlatın. Ruh ikizi standart modelimizdir. Ruh ikizini beğenmeyenler için ruh üçüzü, ruh dördüzü modellerimiz de mevcuttur. 

  2. 2 Akıllı seçim sandığı


    Açma kapama düğmesi yoktur. Seçimin yaklaştığını önceden hisseder ve otomatik olarak kendisini aktif hale getirir. Oy atma yuvasındaki optik okuyucu, oy pusulalarını tarayarak sahte oyları tespit eder ve sandıktan geri fırlatır. Beğenmediği paraları geri atan bankmatik mantığıyla çalışır. Sandık başında nöbet tutanlar ve sabahlayanlar için ürünümüzün altında katlanır, tek kişilik yatak mevcuttur. Akıllı seçim sandığının altında bulunan çekmecenin kulpunu hafif yukarı kaldırıp, kendinize doğru çektiğinizde katlanır yatak baza içinden çıkar. Seçim bittiğinde, Aklıllı Seçim Sandığı'nı farklı ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. “Meyve sebze seç” moduna getirdiğinizde, pazardan domates de seçer, hıyar da...

  3. 3 Surata çarpmalık kapı


    Cesareti olmayanlar, ürkek bünyeler ve öfkesini içine atanlar için kullanımı kolay, istenen sonucu verebilecek kapasitede bir üründür. Arzulanan etkiyi yapabilmesi için menteşeleri, kapı kulpu ve çerçevesi gevşek malzemelerden yapılmıştır. Hafif ölçekli çarpmalarda dahi menteşe, kasa ve kapı kulpunun anında dağılmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. En az iki menteşesinin kırılmasını garanti edebiliriz. Yalandan yapılan çarpmalar sonucu, oluşmayacak hasarlardan sorumlu değiliz. Surata çarpacağınız kapıyı kullanmadan önce özel efekt düğmesini açın. Kasanın içine yerleştirilmiş gizli ses sistemi devreye girecektir. Kapıyı pamuk yumuşaklığında çapsanız bile 110 desibeli aşan, gök gümbürtüsü şiddetinde bir ses yeri göğü inletecektir. Ürünümüzü kullandıktan sonra “Suratına çarptım kapıyı, çıktım dışarı” cümlesini mutlaka sos olarak üzerine dökünüz. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı